652219-2026 - Wettbewerb
Polen – Architekturentwurf – „Sporządzenie dokumentacji projektowej dla przebudowy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 5 w Dąbrowie Górniczej wraz z obiektem sportowym i zagospodarowaniem terenu” w ramach zadania „Poprawa infrastruktury budynków komunalnych w zakresie działalności oświatowej, pomocy społecznej, kulturalnej i sportowej”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Sporządzenie dokumentacji projektowej dla przebudowy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 5 w Dąbrowie Górniczej wraz z obiektem sportowym i zagospodarowaniem terenu” w ramach zadania „Poprawa infrastruktury budynków komunalnych w zakresie działalności oświatowej, pomocy społecznej, kulturalnej i sportowej”.
Beschreibung: 1. Zakres zadania obejmuje wykonanie pełnej dokumentacji projektowej w oparciu o dokonaną inwentaryzację i ocenę stanu technicznego dla : 1.1. Kompleksowej przebudowy budynku przy ul. Strzemieszyckiej 390 w Dąbrowie Górniczej, w tym: • wydzieleniu i dostosowaniu oddziału przedszkolnego, • wykonaniu kuchni wraz z pełną technologią żywienia, • wykonaniu szybu windowego oraz windy, • pełnej modernizacji konstrukcji, instalacji i termomodernizacji budynku wraz z dostosowaniem budynku do obowiązujących przepisów, w tym p.poż., san-epid. i aktualnych warunków technicznych. 1.2. Modernizacji sali gimnastycznej wraz z zapleczem, 1.3. Remontu / przebudowy basenu szkolnego, w tym technologii basenowej, stref mokrych, wentylacji i zaplecza szatniowego. 1.4. Zagospodarowania terenu wokół budynku, w tym z kompleksową budową: a) nowego układu komunikacji, w tym: zjazdów, dróg wewnętrznych, parkingów, placów, schodów zewnętrznych, pochylni, chodników, b) nowych przyłączy i instalacji zewnętrznych, c) zapewniającego właściwe skomunikowanie obiektu z dostosowaniem do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, umożliwiającego odpowiednie funkcjonowanie budynku oraz prowadzenie działalności w przestrzeni zewnętrznej zgodnie z wymaganiami Zamawiającego d) nowych obiektów małej architektury, e) urządzeniem zieleni na terenie objętym inwestycją z zachowaniem istniejących drzew niekolidujących z projektowanymi obiektami budowlanymi. oraz uzyskanie wszelkich niezbędnych opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, w tym decyzji o pozwoleniu na budowę na podstawie Ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku prawo budowlane, uwzględniającej przyjęte przez Wykonawcę rozwiązania projektowe. 2. Podstawowe dane charakteryzujące obiekt: 1. Podstawowe dane charakteryzujące obiekt: • Lokalizacja: ul. Strzemieszycka 390, 41‑300 Dąbrowa Górnicza; • Działka: nr 1091/3, obręb: Strzemieszyce Wielkie; • Powierzchnia działki 1,578 ha; ZSP5 szkoła: • powierzchnia użytkowa: 3505,36 m2; • powierzchnia zabudowy: 1517 m2; • kubatura: 15577,2 m3. ZSP5 basen: • powierzchnia użytkowa: 1643,21 m2; • powierzchnia zabudowy: 1963,45 m2; • kubatura: 10998,88 m3. Pozostałe wymogi w zakresie przedmiotu zamówienia zawarte zostały w paragrafie 3 projektowanych postanowień umownych stanowiących załącznik nr 9 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: ZP. BPI.271.4.60.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust.4 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71222000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Freianlagen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.BPI.271.4.60.2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy