See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kuras, tiekiamas į KJP laivus užsienio uostuose
Beschreibung: Pirkimas vykdomas siekian užtikrinti Karinių jūrų pajėgų laivų kuro atsargų papildymą, jiems bunant užsienio uostuose.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0