2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Olejová regulovateľná tlmivka 400 kV“ - dodávka
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka a montáž 400 kV olejovej regulovateľnej tlmivky, ktorá bude umiestnená v PS SR v elektrickej stanici Veľké Kapušany. Olejová tlmivka s výkonom 200 MVAr pri Un 420 kV (max. trvalé prevádzkové napätie 430 kV; ďalej len ako „Tlmivka“) vrátane jej odskúšania vo výrobnom závode, dovozu, montáže a odskúšania na stanovišti a účasť a koordinácia so zhotoviteľom stavby na jej uvedení do prevádzky. Potrebná stavebná a technologická časť bude predmetnom samostatnej PNI v dostatočnom predstihu pred termínom dodania a bude obstaraná postupom VO, aby nedošlo k umelému rozdeleniu predmetu zákazky. Predpokladaný čas dodávky je 5 rokov od podpisu zmluvy na dodávku. Bližšie informácie o predmete zákazky sú uvedené v Zmluve, vrátane jej príloh, ktorá je zverejnená na webovej adrese: https://sepsas.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/1161 Prílohy č. 2, 3 a 8 k Zmluve budú poskytnuté záujemcom v súlade s bodmi 29.7 a 29.8 Súťažných podkladov.
Interne Kennung: 28_2026_Ce
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31640000 Maschinen, Apparate und Geräte mit eigener Funktion
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka a montáž 400 kV olejovej regulovateľnej tlmivky, ktorá bude umiestnená v PS SR v elektrickej stanici Veľké Kapušany. Olejová tlmivka s výkonom 200 MVAr pri Un 420 kV (max. trvalé prevádzkové napätie 430 kV; ďalej len ako „Tlmivka“) vrátane jej odskúšania vo výrobnom závode, dovozu, montáže a odskúšania na stanovišti a účasť a koordinácia so zhotoviteľom stavby na jej uvedení do prevádzky. Potrebná stavebná a technologická časť bude predmetnom samostatnej PNI v dostatočnom predstihu pred termínom dodania a bude obstaraná postupom VO, aby nedošlo k umelému rozdeleniu predmetu zákazky. Predpokladaný čas dodávky je 5 rokov od podpisu zmluvy na dodávku. Bližšie informácie o predmete zákazky sú uvedené v Zmluve, ktorá je zverejnená na webovej adrese: https://sepsas.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/1161 Prílohy č. 2, 3 a 8 k Zmluve budú poskytnuté záujemcom v súlade s bodmi 29.7 a 29.8 Súťažných podkladov.
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 28_2026_Ce
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 31640000 Stroje a prístroje s individuálnymi funkciami
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 51110000 Inštalácia elektrických zariadení
5. Časť
Časť: LOT-0001