652293-2026 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Zakup wyposażenia informatycznego i komputerowego w ramach projektu „Poprawa infrastruktury kształcenia zawodowego Powiatu Puławskiego”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wyposażenia informatycznego i komputerowego w ramach projektu „Poprawa infrastruktury kształcenia zawodowego Powiatu Puławskiego”
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia określa: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe warunki i zasady realizacji zamówienia - Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia informatycznego i komputerowego wraz z dostawą w ramach projektu „Poprawa infrastruktury kształcenia zawodowego Powiatu Puławskiego” w ramach projektu czterech części zamówienia poniższego zakresu rzeczowego: Część 1 – Sprzęt komputerowy, zwana dalej Częścią 1: 1. Stacja robocza - 72 szt. 2. Monitor – 72 szt. 3. Laptop – 65 szt. 4. Komputer stacjonarny – stanowisko robocze – 5 szt. 5. Serwer stanowisko robocze – 4 szt. 6. Laptop – mobilna pracownia komputerowa – 16 szt. 7. Komputer PC – 2 szt. 8. Monitor - 2szt 9. Tablet z osprzętem: 9.1. Tablet – 15 szt. 9.2 Ładowarka sieciowa – 15 szt. 9.3 Folia ochronna – 15 szt. 9.4 Rysik - 15 szt. 9.5 Uchwyt techniczny na tablet - 15 szt. Nazwy i kody określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV): 30214000-2 Stacje robocze 30211000-1 Komputery stacjonarne 30231300-0 Monitory ekranowe 30213100-6 Komputery przenośne 30213000-5 Komputery osobiste 30213200-7 Komputer tablet 31158100-9 Ładowarki do baterii 37822000-6 Rysiki 48822000-6 Serwery komputerowe 48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne Miejsce realizacji zamówienia: Zespół Szkół Technicznych w Puławach, ul. Wojska Polskiego 7, 24-100 Puławy (L.p. 1,2), Zespół Szkół nr 2 w Puławach, ul. Jaworowa 1, 24-100 Puławy (L.p. 3, 4,5), Zespół Szkół nr 3 w Puławach, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 74, 24-100 Puławy (L.p. 6,7,8,9,9.1,9.2,9.3,9.4,9.5). Część 2 – Oprogramowanie, zwana dalej Częścią 2 1. Oprogramowanie biurowe – 160 szt. Nazwy i kody określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV): 48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne Miejsce realizacji zamówienia: Zespół Szkół Technicznych w Puławach, ul. Wojska Polskiego 7, 24-100 Puławy – 137 szt., Zespół Szkół nr 2 w Puławach, ul. Jaworowa 1, 24-100 Puławy - 5 szt., Zespół Szkół nr 3 w Puławach, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 74, 24-100 Puławy – 18 szt. Część 3 – Drukarka i urządzenia wielofunkcyjne, zwana dalej Częścią 3 1. Urządzenie wielofunkcyjne do druku – 3 szt. 2. Drukarka 3D – 1 szt. Nazwy i kody określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV): 42962000-7 – Urządzenia drukujące i graficzne 30232100-5 – Drukarki i plotery Miejsce realizacji zamówienia: Zespół Szkół nr 2 w Puławach, ul. Jaworowa 1, 24-100 Puławy (L.p. 1), Zespół Szkół nr 3 w Puławach, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 74, 24-100 Puławy (L.p. 2) Część 4– Sprzęt audio-video, zwana dalej Częścią 4 1. Ekran Multimedialny – 1 szt. 2. Wózek do ekranu – 1 szt. 3. Monitor interaktywny 86 cali – 1 szt. 4. Projektor multimedialny – 3 szt. 5. Ekran projekcyjny – 3 szt. 6. Monitor interaktywny 98 cal – 4 szt. Nazwy i kody określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV): 32322000-6 Urządzenia multimedialne 30231300-0 Monitory ekranowe (monitory interaktywne) 30231320-6 Monitory dotykowe 38653400-1 Ekrany projekcyjne Miejsce realizacji zamówienia: Zespół Szkół nr 1 w Puławach, ul. Polna 18, 24-100 Puławy (L.p. 1,2), Zespół Szkół nr 2 w Puławach, ul. Jaworowa 1, 24-100 Puławy (L.p. 3), Zespół Szkół Technicznych w Puławach, ul. Wojska Polskiego 7, 24-100 Puławy (L.p. 4,5), Zespół Szkół w Kazimierzu Dolnym, ul. Nadwiślańska 9, 24-120 Kazimierz Dolny (L.p. 6). Przedmiotowe zamówienie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego program Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, działanie 7.3 Infrastruktura kształcenia zawodowego i ustawicznego (typ projektu 1, 2, 3, 4) Priorytetu VII Lepsza dostępność do usług społecznych i zdrowotnych w ramach wniosku o dofinansowanie projektu: „Poprawa infrastruktury kształcenia zawodowego Powiatu Puławskiego”, zwany dalej wnioskiem o dofinansowanie projektu lub projektem. Numer wniosku o dofinansowanie projektu FELU.07.03-IZ.00-0007/24.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Sprzęt komputerowy
Beschreibung: Opis: 1. Stacja robocza 72 szt. 2. Monitor – 72 szt. 3. Laptop – 65 szt. 4. Komputer stacjonarny – stanowisko robocze – 5 szt. 5. Serwer stanowisko robocze – 4 szt. 6. Laptop – mobilna pracownia komputerowa – 16 szt. 7. Komputer PC – 2 szt. 8. Monitor 2szt 9. Tablet z osprzętem: 9.1. Tablet – 15 szt. 9.2 Ładowarka sieciowa – 15 szt. 9.3 Folia ochronna – 15 szt. 9.4 Rysik 15 szt. 9.5 Uchwyt techniczny na tablet 15 szt. Nazwy i kody określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV): 302140002 Stacje robocze 302110001 Komputery stacjonarne 302313000 Monitory ekranowe 302131006 Komputery przenośne 302130005 Komputery osobiste 302132007 Komputer tablet 311581009 Ładowarki do baterii 378220006 Rysiki 488220006 Serwery komputerowe 480000008 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne Miejsce realizacji zamówienia: Zespół Szkół Technicznych w Puławach, ul. Wojska Polskiego 7, 24100 Puławy (L.p. 1,2), Zespół Szkół nr 2 w Puławach, ul. Jaworowa 1, 24100 Puławy (L.p. 3, 4,5), Zespół Szkół nr 3 w Puławach, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 74, 24100 Puławy (L.p. 6,7,8,9,9.1,9.2,9.3,9.4,9.5).
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Oprogramowanie
Beschreibung: 1. Oprogramowanie biurowe – 160 szt. Nazwy i kody określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV): 48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne Miejsce realizacji zamówienia: Zespół Szkół Technicznych w Puławach, ul. Wojska Polskiego 7, 24-100 Puławy – 137 szt., Zespół Szkół nr 2 w Puławach, ul. Jaworowa 1, 24-100 Puławy - 5 szt., Zespół Szkół nr 3 w Puławach, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 74, 24-100 Puławy – 18 szt.
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Drukarka i urządzenia wielofunkcyjne,
Beschreibung: 1. Urządzenie wielofunkcyjne do druku – 3 szt. 2. Drukarka 3D – 1 szt. Nazwy i kody określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV): 42962000-7 – Urządzenia drukujące i graficzne 30232100-5 – Drukarki i plotery Miejsce realizacji zamówienia: Zespół Szkół nr 2 w Puławach, ul. Jaworowa 1, 24-100 Puławy (L.p. 1), Zespół Szkół nr 3 w Puławach, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 74, 24-100 Puławy (L.p. 2)
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Los: LOT-0004
Titel: Część 4– Sprzęt audio-video
Beschreibung: 1. Ekran Multimedialny – 1 szt. 2. Wózek do ekranu – 1 szt. 3. Monitor interaktywny 86 cali – 1 szt. 4. Projektor multimedialny – 3 szt. 5. Ekran projekcyjny – 3 szt. 6. Monitor interaktywny 98 cal – 4 szt. Nazwy i kody określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV): 32322000-6 Urządzenia multimedialne 30231300-0 Monitory ekranowe (monitory interaktywne) 30231320-6 Monitory dotykowe 38653400-1 Ekrany projekcyjne Miejsce realizacji zamówienia: Zespół Szkół nr 1 w Puławach, ul. Polna 18, 24-100 Puławy (L.p. 1,2), Zespół Szkół nr 2 w Puławach, ul. Jaworowa 1, 24-100 Puławy (L.p. 3), Zespół Szkół Technicznych w Puławach, ul. Wojska Polskiego 7, 24-100 Puławy (L.p. 4,5), Zespół Szkół w Kazimierzu Dolnym, ul. Nadwiślańska 9, 24-120 Kazimierz Dolny (L.p. 6).
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung