652297-2025 - Ergebnis
Tschechien – Gutachterische Tätigkeit – Znalecké posudky pro KPÚ pro Ústecký kraj 2023 - 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZnalecké posudky pro KPÚ pro Ústecký kraj 2023 - 2026
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je objednávání zpracování znaleckých posudků, přičemž zadávání dílčích objednávek je prováděno principem kaskády (bez obnovení soutěže). Účelem ZP je ocenění majetku pro řešení převodů nemovitostí dle zákonů č. 503/2012 Sb., č. 92/1991 Sb., č. 229/1991 Sb., č. 219/2000 Sb., a ocenění restitučních náhrad dle zákona č. 229/1991 Sb.
Vorherige Bekanntmachung475484-2023
Interne KennungSZ SPU 248319/2023
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensPři zadávání znaleckých posudků objednatel využije tzv. princip „kaskády“. Objednatel písemně vyzve k akceptaci Objednávky (stačí formou e-mailové komunikace) vždy toho zhotovitele, který se při uzavírání Dohody umístil jako první v pořadí, odmítne-li tento zhotovitel Objednávku akceptovat, vyzývá objednatel další zhotovitele v pořadí, ve kterém se umístili při uzavírání Dohody.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71319000 Gutachterische Tätigkeit
5. Los
LosLOT-0002