See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ostali potrošni medicinski materijal
Beschreibung: Ostali potrošni medicinski materijal, prema troškovnicima.
Interne Kennung: 14
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1. Toplomjeri
Beschreibung: prema troškovniku
Interne Kennung: 14-1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2. Obloge za rane I
Interne Kennung: 14-2
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3. Obloge za rane II
Interne Kennung: 14-3
Los: LOT-0004
Titel: Grupa 4. Obloge za rane III
Interne Kennung: 14-4
Los: LOT-0005
Titel: Grupa 5. Test trakice za određivanje glukoze i ketona u krvi
Interne Kennung: 14-5
Los: LOT-0006
Titel: Grupa 6. Koncentrirani etilni alkohol
Interne Kennung: 14-6
Los: LOT-0007
Titel: Grupa 7. Obloge za rane IV
Interne Kennung: 14-7
Los: LOT-0008
Titel: Grupa 8. Setovi za rane - terapija negativnim tlakom
Interne Kennung: 14-8
Los: LOT-0009
Titel: Grupa 9. Obloge za kronične i posoperativne rane
Interne Kennung: 14-9
Los: LOT-0010
Titel: Grupa 10. Obloge za rane V
Interne Kennung: 14-10
Los: LOT-0011
Titel: Grupa 11. Sterilne čaše za urin
Interne Kennung: 14-11
Los: LOT-0012
Titel: Grupa 12. Potrošni materijal razni
Interne Kennung: 14-12
Los: LOT-0013
Titel: Grupa 12. Stoma pomagala
Interne Kennung: 14-13
Los: LOT-0014
Titel: Grupa 14. Obloge za rane VI
Interne Kennung: 14-14
Los: LOT-0015
Titel: Grupa 15. Kirurški kompleti
Interne Kennung: 14-15
Los: LOT-0016
Titel: Grupa 16. Kemikalije za ljekarnu
Interne Kennung: 14-16
Los: LOT-0017
Titel: Grupa 17. Skalpel nožići
Interne Kennung: 14-17
Los: LOT-0018
Titel: Grupa 18. Naprave za venopunkciju i uzimanje krvi
Interne Kennung: 14-18
Los: LOT-0019
Titel: Grupa 19. Kirurški kompleti i pomagala
Interne Kennung: 14-19
Los: LOT-0020
Titel: Grupa 20. Trljačice i ostalo
Interne Kennung: 14-20
Los: LOT-0021
Titel: Grupa 21. Terapija negativnim tlakom s protočnim sustavom
Interne Kennung: 14-21
Los: LOT-0022
Titel: Grupa 22. Apsorpcijska sredstva za zaustavljanje krvarenja
Interne Kennung: 14-22
Los: LOT-0023
Titel: Grupa 23. Potrošni materijal za kraniotomiju
Interne Kennung: 14-23
Los: LOT-0024
Titel: Grupa 24. Gel za dijagnostički i medicinski ultrazvuk
Interne Kennung: 14-24
652357-2026 - Competition
Croatia – Medical consumables – Ostali potrošni medicinski materijal
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 14
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Grupa 1. Toplomjeri
Description: prema troškovniku
Internal identifier: 14-1
Lot: LOT-0002
Title: Grupa 2. Obloge za rane I
Internal identifier: 14-2
Lot: LOT-0003
Title: Grupa 3. Obloge za rane II
Internal identifier: 14-3
Lot: LOT-0004
Title: Grupa 4. Obloge za rane III
Internal identifier: 14-4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 14-5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 14-6
Lot: LOT-0007
Title: Grupa 7. Obloge za rane IV
Internal identifier: 14-7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 14-8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 14-9
Lot: LOT-0010
Title: Grupa 10. Obloge za rane V
Internal identifier: 14-10
Lot: LOT-0011
Title: Grupa 11. Sterilne čaše za urin
Internal identifier: 14-11
Lot: LOT-0012
Internal identifier: 14-12
Lot: LOT-0013
Title: Grupa 12. Stoma pomagala
Internal identifier: 14-13
Lot: LOT-0014
Title: Grupa 14. Obloge za rane VI
Internal identifier: 14-14
Lot: LOT-0015
Title: Grupa 15. Kirurški kompleti
Internal identifier: 14-15
Lot: LOT-0016
Title: Grupa 16. Kemikalije za ljekarnu
Internal identifier: 14-16
Lot: LOT-0017
Title: Grupa 17. Skalpel nožići
Internal identifier: 14-17
Lot: LOT-0018
Internal identifier: 14-18
Lot: LOT-0019
Internal identifier: 14-19
Lot: LOT-0020
Title: Grupa 20. Trljačice i ostalo
Internal identifier: 14-20
Lot: LOT-0021
Internal identifier: 14-21
Lot: LOT-0022
Internal identifier: 14-22
Lot: LOT-0023
Internal identifier: 14-23
Lot: LOT-0024
Internal identifier: 14-24