2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering Gemeente Horst aan de Maas
Beschreibung: De gemeente Horst aan de Maas wenst een Aansprakelijkheidsverzekering af te sluiten. .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering t.b.v. gemeente Horst aan de Maas
Beschreibung: De gemeente Horst aan de Maas wenst een Aansprakelijkheidsverzekering voor Gemeenten (AVG) af te sluiten. .
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst heeft een looptijd van 3 jaar met een daarna een stilzwijgende verlenging telkens voor een termijn van 12 maanden. De maximale looptijd van de overeenkomst bedraagt 10 jaar.