2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACORD-CADRU LUCRĂRI REPARAȚII CURENTE TRANȘA 8
Beschreibung: Acord-cadru lucrări de reparații curente la fațadă, construcții interioare și instalații interioare sanitare, termice, electrice, canalizare și hidranți la pavilionul A din cazarma 2817 Buzau. În conformitate cu prevederile art. 160 alin. (1) din Legea nr. 98/2016, termenul limită până la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire este de maxim 17 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. În conformitate cu prevederile art. 161 alin. (1) din Legea nr. 98/2016, autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informaților suplimentare în a 11–a zi dinainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor, ținând cont și de prevederile Notificării ANAP cu privire la modalitatea de punere în aplicare a dispozițiilor art. 160 alin. (2) din Legea nr. 98/2016.
Interne Kennung: 14593609_2026_PAAPD1634996
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45410000 Putzarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Acord-cadru lucrări de reparații curente la fațadă, construcții interioare și instalații interioare sanitare, termice, electrice, canalizare și hidranți la pavilionul A din cazarma 2817 Buzău.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232141 Heizanlage, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen, 45343200 Installation von Feuerlöschanlagen, 45421130 Einbau von Türen und Fenstern, 45432113 Verlegen von Parkettböden