See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht Nr. 26LA107 betreffende een meerjarige open overeenkomst over 4 jaar voor de levering van wisselstukken, het onderhoud, technische ondersteuning en herstelling van topografisch materieel.
Beschreibung: Zie bestek
Interne Kennung: MRMP-L/A-26LA107
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38296000 Vermessungstechnische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MRMP-L/A-26LA107 - 1
Interne Kennung: 1