652376-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen – „Wykonanie regeneracji sprężyn pneumatycznych typu: SEK 671 N2.10, SEK 580-11, SEK 580-12, SEK-680-12 zdemontowanych z pojazdów kolejowych serii EN63A-007, EN63A-020, EN63A-021, EN63A-022, EN81-006, EN81-007, EN81-008."
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonanie regeneracji sprężyn pneumatycznych typu: SEK 671 N2.10, SEK 580-11, SEK 580-12, SEK-680-12 zdemontowanych z pojazdów kolejowych serii EN63A-007, EN63A-020, EN63A-021, EN63A-022, EN81-006, EN81-007, EN81-008."
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy (regeneracji) sprężyn pneumatycznych typu: SEK 671 N2.10, SEK 580-11, SEK 580-12, SEK680-12 przeznaczonych do systemu zawieszenia pneumatycznego w pojeździe szynowym serii EN63A-007,EN63A-020,EN63A-021,EN63A-022 oraz EN81-006, EN81-007, EN81-008. Regeneracja przedmiotu zamówienia polega na wykonaniu prac, które mają na celu przywrócenie parametrów eksploatacyjnych oraz konstrukcyjnych zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną oraz techniczno-ruchową.
Vorherige Bekanntmachung: 469453-2026
Interne Kennung: Ki.240.2239.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001