652390-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Overeenkomst ingenieursdiensten civieltechnische werken gemeente Bergeijk
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overeenkomst ingenieursdiensten civieltechnische werken gemeente Bergeijk
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het uitvoeren van ontwerp, (project) engineering, project (bege-)leiding en ondersteuning binnen cultuur – en civieltechnische projecten. Hoofdonderdelen: het verrichten van ontwerp werkzaamheden bij herinrichtingen met (burger)participatie het verrichten van cultuur- en civieltechnisch tekenwerk; het bepalen van hoeveelheden t.b.v. bestekvoorbereiding; het realiseren van RAW bestekken inclusief bijlagen; het schrijven van de nota’s van Inlichtingen; controleren winnende offertes; het houden van toezicht en directie; advieswerkzaamheden op het gebied van verkeer, stedenbouw, landschapsarchitectuur, bestratingen en milieu; ondersteunende werkzaamheden bij trajecten met (burger)participatie; het begeleiden van door derden uit te voeren onderzoeken; overige werkzaamheden indien van toepassing. Het betreft ingenieursopdrachten met een geschatte waarde tot € 100.000,- exclusief btw per deelopdracht. De uit te voeren werkzaamheden liggen binnen de gemeentegrenzen van de gemeente Bergeijk en vallen onder haar verantwoordelijkheid. De gemeente zou voor iedere deelopdracht een separate aanbesteding kunnen doorlopen. Echter gezien de waarde van de deelopdrachten wordt juist gekozen om deze onder te brengen in een raamovereenkomst, zodat dit de doelmatigheid van opdrachtverstrekking ten goede komt. Hierdoor is er sprake van een samengevoegde opdracht. De inschrijvers kunnen de werkzaamheden zonder of met een gering aantal onderaannemers uitvoeren: zij hebben doorgaans alle disciplines in huis. Splitsen in percelen die onafhankelijk van elkaar kunnen worden gegund, leidt niet tot een betere toegankelijkheid voor het mkb, maar tot extra activiteiten en dus meer inefficiëntie en dus meer kosten. De opdracht is als geheel toegankelijk voor het mkb. Daarom wordt er geen perceelindeling toegepast waarbij de percelen onafhankelijk van elkaar kunnen worden gegund. De opdrachtgever gaat met twee partijen een overeenkomst aan. De opdrachten worden evenredig op basis van omzet verdeeld. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal twee jaar en maximaal zes jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 februari 2027.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0000