See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Pakość
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w 2024 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do zaproszenia do negocjacji.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Pakość
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Pakość. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: ZP.271.1.14.2023.MG