2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meubilair
Beschreibung: Het doel van deze aanbestedingsprocedure is het op rechtmatige en doelmatige wijze komen tot overeenkomsten met een potentieel langjarige looptijd, voor de levering van meubilair, waarmee tegemoet gekomen wordt aan de door Stichting Baasis gestelde eisen en wensen. Daarom wil Stichting Baasis overeenkomsten sluiten met professionele Opdrachtnemers. De totale opdrachtwaarde voor de maximale looptijd van de overeenkomst wordt op dit moment geraamd op 1.700.000 euro (exclusief BTW). Dit betreft nadrukkelijk een raming, aan deze waarde kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 2025-MEUB-303950
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Inrichting lokalen
Beschreibung: De lokaalinrichting geldt als perceel 1 van deze opdracht, dit perceel zal aan één opdrachtnemer worden gegund. Onder lokaalinrichting kunnen ook aangrenzende ruimtes vallen, wanneer inrichting met gelijk meubilair als in het lokaal gewenst is. Onder basisinrichting valt o.a.; leerlingtafel, leerlingstoel, docentenbureau, docentenstoel, kast. De totale opdrachtwaarde voor de maximale looptijd van de overeenkomst wordt op dit moment geraamd op 1.300.000 euro (exclusief BTW). Dit betreft nadrukkelijk een raming, aan deze waarde kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Beschrijvend Document.
Los: LOT-0002
Titel: Inrichting overige ruimten
Beschreibung: De inrichting van de overige ruimten geldt als perceel 2 van deze opdracht, dit perceel zal aan maximaal drie opdrachtnemers worden gegund. Onder overige ruimten worden alle ruimtes bedoeld, anders dan ruimtes zoals onder perceel 1 beschreven, zoals bijvoorbeeld leerpleinen, kantoor- / overlegkamer en personeelskamers. Opdrachtnemers zullen veelal op basis van een inrichtingsvoorstel een aanbieding doen. Stichting Baasis verstrekt nadere (deel)opdrachten binnen de raamovereenkomsten. De totale opdrachtwaarde voor de maximale looptijd van de overeenkomst wordt op dit moment geraamd op 400.000 euro (exclusief BTW). Dit betreft nadrukkelijk een raming, aan deze waarde kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 2