652430-2026 - Ergebnis
Kroatien – Laborreagenzien – Nabava reagensa, potrošnog i ostalog materijala te programskih rješenja za laboratorij
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava reagensa, potrošnog i ostalog materijala te programskih rješenja za laboratorij
Beschreibung: Nabava reagensa, potrošnog i ostalog materijala te programskih rješenja za laboratorij
Interne Kennung: 1.1.2.22.C
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Automatizirana i ručna izolacija nukleinskih kiselina i potrošni materijal za izolaciju i pripremu PCR reakcija
Beschreibung: Automatizirana i ručna izolacija nukleinskih kiselina i potrošni materijal za izolaciju i pripremu PCR reakcija
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-1
Los: LOT-0002
Titel: Automatizirana izolacija nukleinskih kiselina
Beschreibung: Automatizirana izolacija nukleinskih kiselina
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-2
Los: LOT-0003
Titel: Kemikalije za ručnu izolaciju nukleinskih kiselina
Beschreibung: Kemikalije za ručnu izolaciju nukleinskih kiselina
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-3
Los: LOT-0004
Titel: Reagensi za kvantifikaciju nukleinskih kiselina, izvođenje lančane reakcije polimerazom u stvarnom vremenu (qPCR) te sekvenciranje tehonologijom po Sangeru
Beschreibung: Reagensi za kvantifikaciju nukleinskih kiselina, izvođenje lančane reakcije polimerazom u stvarnom vremenu (qPCR) te sekvenciranje tehonologijom po Sangeru
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-4
Los: LOT-0005
Titel: Reagensi za izvođenje lančane reakcije polimerazom u stvarnom vremenu (qPCR) - hemato-onkologija i nasljedne bolesti imunosnog sustava
Beschreibung: Reagensi za izvođenje lančane reakcije polimerazom u stvarnom vremenu (qPCR) - hemato-onkologija i nasljedne bolesti imunosnog sustava
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-5
Los: LOT-0006
Titel: Reagensi za izvođenje lančane reakcije polimerazom u stvarnom vremenu (qPCR) - hemato-onkologija
Beschreibung: Reagensi za izvođenje lančane reakcije polimerazom u stvarnom vremenu (qPCR) - hemato-onkologija
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-6
Los: LOT-0007
Titel: Reagensi i potrošni materijal za izvođenje digitalne lančane reakcije polimerazom (dPCR) - tekućinska biopsija (onkologija)
Beschreibung: Reagensi i potrošni materijal za izvođenje digitalne lančane reakcije polimerazom (dPCR) - tekućinska biopsija (onkologija)
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-7
Los: LOT-0008
Titel: Reagensi i programska rješenja za sekvenciranje sljedeće generacije (NGS) - ciljani paneli (onkologija, hemato-onkologija, kardiologija)
Beschreibung: Reagensi i programska rješenja za sekvenciranje sljedeće generacije (NGS) - ciljani paneli (onkologija, hemato-onkologija, kardiologija)
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-8
Los: LOT-0009
Titel: Reagensi, potrošni materijal, kemikalije i programska rješenja za sekvenciranja sljedeće generacije (NGS) - cjelogenomsko sekvenciranje, sekvenciranje kliničkog i znanstvenog egzoma
Beschreibung: Reagensi, potrošni materijal, kemikalije i programska rješenja za sekvenciranja sljedeće generacije (NGS) - cjelogenomsko sekvenciranje, sekvenciranje kliničkog i znanstvenog egzoma
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-9
Los: LOT-0010
Titel: Reagensi i programska rješenja za sekvenciranje sljedeće generacije (NGS) - ciljani paneli (hematologija)
Beschreibung: Reagensi i programska rješenja za sekvenciranje sljedeće generacije (NGS) - ciljani paneli (hematologija)
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-10