65244-2026 - Ergebnis
Polen – Müllfahrzeuge – Leasing operacyjny śmieciarek na okres 60 miesięcy, z możliwością wykupu, dla firmy Wodociągi Rewal Sp. z o. o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLeasing operacyjny śmieciarek na okres 60 miesięcy, z możliwością wykupu, dla firmy Wodociągi Rewal Sp. z o. o.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest leasing operacyjny śmieciarek na okres 60 miesięcy, z możliwością wykupu, dla firmy Wodociągi Rewal Sp. z o. o. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Wzór Umowy oraz SOPZ, stanowiący odpowiednio Załącznik nr 8 i 9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung855174-2025
Interne KennungZP.01.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall, 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje skorzystanie z Prawa Opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy PZP, poprzez możliwość wykupu dowolnej liczby leasingowanych pojazdów po upływie okresu leasingu. Szczegółowe zapisy dotyczące warunków skorzystania z Prawa Opcji przez Zamawiającego zostały zawarte we Wzorze Umowy, stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.