See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UTB - Dynamický nákupní systém na výpočetní techniku
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS bude dodávka výpočetní techniky (zejména počítače, notebooky, tablety) v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami a jednotlivými výzvami k podání nabídek v DNS podle § 141 zákona.
Vorherige Bekanntmachung: 471-2017
Interne Kennung: ID 675
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: výzva v DNS
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0011