See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Microsoft licenties
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Microsoft licenties en bijkomende dienstverlening. Het dossier betreft de huur en/of aankoop van Microsoft licenties voor de Zorgsector over het grondgebied Vlaanderen en het Brussels Gewest. · Post 1: Licenties voor de profielen zoals gedefinieerd onder de Zorgnet/Icuro overeenkomst. Voor deze profielen zal als prijsmodel een uplift% op door Zorgnet/Icuro onderhandelde prijzen met Microsoft gevraagd worden. (zowel profit als non-profit) · Post 2: Additionele en bijkomende Microsoft producten / licenties (alle producten / licenties die niet in de profielen zitten). Voor producten / licenties uit post 2 zal een uplift% op (eventueel onderhandelde) aankoopprijs van Microsoft (MPSA, SCE en andere producten) gehanteerd worden.
Interne Kennung: PPP0TF-1426/5662/2025/ICT/02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/ICT/02_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme