See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Invazinių rūšių (Sosnovskio barščių, didžiosios ir kanadinės rykštenių, ispaninio arionio) naikinimas ir kontrolė Vilniaus miesto savivaldybėje (Atviras tarptautinis pirkimas)
Beschreibung: Numatoma įsigyti invazinių rūšių (Sosnovskio barščių, didžiosios ir kanadinės rykštenių, ispaninio arionio) naikinimą ir kontrolę Vilniaus miesto savivaldybėje.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 p.o.d. – Sosnovskio barščio (Heracleum sosnowskyi) gausos reguliavimas Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje, privačios nuosavybės teise fiziniams ir juridiniams asmenims priklausančiose sklypuose ir valstybei bei Savivaldybei priklausančiose žemėse
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Žr. pirkimo dokumentus
Los: LOT-0002
Titel: 2 p.o.d. – kanadinės (Solidago canadensis) ir didžiosios (Solidago gigantea) rykšteniųgausos reguliavimas Vilniaus miesto teritorijoje, privačios nuosavybės teise fiziniams ir juridiniams asmenims priklausančiose sklypuose ir valstybei bei Savivaldybei priklausančiose žemėse
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 p.o.d. – ispaninio ariono (Arion vulgaris) gausos reguliavimas Vilniaus miesto savivaldybėje, valstybei bei Savivaldybei priklausančiose sklypuose
Interne Kennung: 3