652560-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych, środków kontrastowych, wyrobów do terapii nerkowej oraz środków żywieniowych dla potrzeb komórek organizacyjnych podległych SPZOZ w Myszkowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, środków kontrastowych, wyrobów do terapii nerkowej oraz środków żywieniowych dla potrzeb komórek organizacyjnych podległych SPZOZ w Myszkowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych oraz środków żywieniowych w ilościach i asortymencie wskazanych w Formularzach cenowych zawartych w Załączniku nr 1.1 do SWZ. Szczegółowe wymagania Zamawiającego co do przedmiotu zamówienia zostały przedstawione w Załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz we wzorze umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 205020-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Płyny infuzyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych oraz środków żywieniowych w ilościach i asortymencie wskazanych w Formularzach cenowych zawartych w Załączniku nr 1.1 do SWZ. Dostawy będą następować do miejsca odbioru: Apteki Szpitalnej lub do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego w Myszkowie, Aleja Wolności 29 przez okres 18 miesięcy od pierwszego dnia obowiązywania umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 Środki żywieniowe
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 Leki różne
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 Leki różne
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 Leki różne