652585-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Výsadba větrolamů v k.ú. Moravský Žižkov
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýsadba větrolamů v k.ú. Moravský Žižkov
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky na služby je provedení výsadeb větrolamů navržených v rámci KoPÚ v k.ú. Moravský Žižkov, které budou plnit významnou krajinotvornou, ekologickou a protierozní funkci. Jedná se o 12 objektů označených jako TEO 4 až TEO 9 (jeden větrolam je tvořen více SO) o celkové rozloze 5,6076 ha. Součástí zakázky je také zajištění následné péče o vysazený porost.
Interne KennungSP6427/2025-523101
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje právo změnit termín zahájení a dokončení plnění veřejné zakázky. Zadavatel si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky, a to bez ohledu na jakékoliv důvody, snížit nebo zvýšit druh a rozsah jednotlivých služeb s tím, že jejich zadání bude řešeno v souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek. Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Zadavatel však vyhrazenou změnu nemusí využít a může se rozhodnout provést nové zadávací řízení. Podrobnější informace jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách.