2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji Microsoft Enterprise dla PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Beschreibung: Zakup licencji Microsoft Enterprise dla PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 6060/ILG 8/03448/03221/25/P (PZ.292.1099.2025)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup licencji Microsoft Enterprise dla PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., szczegółowo opisany w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 6060/ILG 8/03448/03221/25/P ( PZ.292.1099.2025)