652660-2025 - Ergebnis
Polen – Medienspeicher- und -lesegeräte – Dostawa macierzy dyskowej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa macierzy dyskowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa macierzy dyskowej w ramach której wymagana jest: 1. dostawa macierzy dyskowej przeznaczonej do rozbudowy posiadanego przez Zamawiającego Systemu archiwizacji; 2. konfiguracja macierzy dyskowej w środowisku Zamawiającego wraz z opracowaniem dokumentacji powdrożeniowej; 3. przeprowadzenie 1 dniowego warsztatu powdrożeniowego dla 4 administratorów; 4. zapewnienie wsparcia producenta i gwarancji dla Macierzy dyskowej na okres 36 miesięcy od dnia podpisania bez zastrzeżeń protokołu odbioru; 5. zapewnienie subskrypcji oprogramowania dla sprzętu dostarczonego wraz Macierzą dyskową na okres 36 miesięcy od dnia podpisania bez zastrzeżeń protokołu odbioru; 6. przedłużenie wsparcia producenta i gwarancji dla posiadanej przez Zamawiającego macierzy NetApp E2812 o numerze seryjnym 271947500153 będącej elementem Systemu archiwizacji, na okres 36 miesięcy od dnia wygaśnięcia aktualnie posiadanej przez Zamawiającego gwarancji, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung535008-2025
Interne KennungPN-27/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i nast. ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). Zamawiający zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy pzp (tzw. procedura odwrócona) najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
LosLOT-0001