See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RD - Dodávka užitkových vozidel
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody (dále jen „RD“) pro každou její část s jedním účastníkem v souladu s § 131 ZVZ na pořízení nových vozidel dle specifikace v příloze č. 1 zadávací dokumentace pro potřeby organizačních jednotek zadavatele, a to včetně zabezpečení servisních služeb na dodaná vozidla. K plnění na základě RD dojde postupem bez obnovení soutěže v souladu s § 134 ZVZ, tj. vystavením objednávek ze strany zadavatele. Veřejná zakázka je rozdělena na více částí, které budou plněny samostatně. Zadavatel pořádá prohlídku místa plnění v rámci části VZ 3. tak aby měli dodavatelé veškeré potřebné informace ke zpracování nabídky. Jedná se o prohlídku pracovních adaptérů (sněhové radlice a rozmetadla). Detaily k prohlídce viz čl. 2.6 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VLS-NAK-2025-354-1900
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení dle § 56 ZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34131000 Pritschenkleinlastwagen, 34136100 Leichtlastwagen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Užitkové vozidlo se skříňovou nástavbou pro převoz malotraktoru
Beschreibung: dle specifikace v příloze č. 1 zadávací dokumentace
Interne Kennung: 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dle článku 11 zadávací dokumentace v souladu s § 100 odst. 2 ZVZ.
Los: LOT-0004
Titel: Skříňové užitkové vozidlo
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0003
Titel: Užitkové terénní vozidlo se sklápěcí nástavbou a pohonem 4x4 (kat. N1G)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0001
Titel: Užitkové vozidlo s pohonem 4x4 a s valníkovou nástavbou (kat. N1)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Užitkové vozidlo s pohonem 4x4 a s valníkovou nástavbou (kat. N2)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0005
Titel: Užitkové terénní vozidlo pick-up s pohonem 4x4 a automatickou převodovkou
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0007
Titel: Skříňové užitkové vozidlo s pohonem 4x4, min. pětimístné
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Skříňové užitkové vozidlo s pohonem 4x4, min. třímístné
Interne Kennung: 8