652667-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen – Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf voornemen tot onderhandse gunning Projectleider "Samen voor een gezonde jeugd"
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAankondiging van vrijwillige transparantie vooraf voornemen tot onderhandse gunning Projectleider "Samen voor een gezonde jeugd"
BeschreibungGGD Zeeland heeft in januari 2025 een tijdelijke vacature opengesteld voor interne en externe kandidaten voor de functie Projectleider “Samen voor een Gezonde Jeugd”. Er heeft een externe kandidaat gesolliciteerd op deze functie op basis van externe inhuur met uurtarief. Na de sollicitatieprocedure is ervoor gekozen om deze externe kandidaat als projectleider in te huren via bureau Luckt. In 2023 en 2024 is het programma tot stand gekomen en geaccordeerd door de 13 Zeeuwse gemeenten, waarbij de ontwikkeling van de jeugdgezondheidszorg (JGZ) voor de komende drie jaar is beschreven. Met als doel de JGZ toekomstbestendig te maken én te houden. De opdracht wordt verlengd door keuzes die vooraf niet bekend waren. De functie was tijdelijk (einddatum 31 december 2025). In praktijk ziet opdrachtgever dat er gaandeweg extra werkzaamheden bijkomen die ad hoc moeten worden opgepakt bij realisatie van het programma. De uren zijn variabel over de komende periode met een max van 16 uur per week. De opdracht loopt vanaf 01 maart 2025 tot en met 31 december 2025 voor 10-14 uur per week.
Interne KennungVWT202501YVN
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelProjectleider "Samen voor een Gezonde Jeugd"
BeschreibungInleiding: GGD Zeeland heeft in januari 2025 een tijdelijke vacature opengesteld voor interne en externe kandidaten voor de functie Projectleider “Samen voor een Gezonde Jeugd”. Er heeft een externe kandidaat gesolliciteerd op deze functie op basis van externe inhuur met uurtarief. Na de sollicitatieprocedure is ervoor gekozen om deze externe kandidaat als projectleider in te huren via bureau Luckt gevestigd Kastanjelaan 400, 5616LZ Eindhoven. In 2023 en 2024 is het programma tot stand gekomen en geaccordeerd door de 13 Zeeuwse gemeenten, waarbij de ontwikkeling van de jeugdgezondheidszorg (JGZ) voor de komende drie jaar is beschreven. Met als doel de JGZ toekomstbestendig te maken én te houden: Het verder versterken van de huidige dienstverlening door aan te sluiten bij de belevingswereld van ouders en jeugd, in te kunnen spelen op maatschappelijke ontwikkelingen en om te gaan met de arbeidsmarktkrapte. GGD Zeeland heeft na de selectieprocedure gekozen voor de kandidaat die het meest passend en geschikt is om de betreffende functie uit te voeren. De kandidaat is in dienst bij Luckt, waardoor opdrachtgever heeft besloten om extern in te huren voor 10-14 uur per week tot en met 31 december 2025. Scope van de opdracht: • De projectleider is van A tot Z verantwoordelijk voor het tot uitvoering brengen van verschillende projecten binnen het plan “Samen voor een Gezonde Jeugd” en de implementatie hiervan. • De projectleider begeleidt en stuurt deze projecten aan om te zorgen dat deze gerealiseerd worden. Deze projecten zijn erg divers, zowel op inhoud als op complexiteit. De projecten hebben veelal impact op de hele organisatie. Allereerst op de inhoudelijk professionals (jeugdartsen en verpleegkundigen), maar ook op medewerkers van bijvoorbeeld bedrijfsvoering, beleid & kwaliteit. Daarnaast vragen sommige projecten een andere manier van werken, een andere mindset van zowel professionals maar ook van het leidinggevend kader binnen de Jeugdgezondheidszorg. De opdracht wordt verlengd door keuzes die vooraf niet bekend waren. De functie was tijdelijk (einddatum 31 december 2025). In praktijk ziet opdrachtgever dat er gaandeweg extra werkzaamheden bijkomen die ad hoc moeten worden opgepakt bij realisatie van het programma. De uren zijn, gezien ook de afhankelijkheid van derden, variabel over de komende periode en gemaximaliseerd op 16 uur per week. Het voorgaande leidt ertoe dat Luckt de meest gerede partij is voor deze opdracht. Gezien de huidige betrokkenheid en cruciale opgedane kennis van de projectleider over het programma en de organisatie zou een aanbesteding leiden tot onnodige administratieve lasten bij mogelijk andere geïnteresseerden en verlies van cruciale kennis van het programma. Opdrachtwaarde: De opdracht loopt vanaf 01 maart 2025 tot en met 31 december 2025 voor 10-14 uur per week. Het uurtarief bedraagt €115,- exclusief btw en reiskosten. Vanaf 01 januari 2026 tot en met 31 december 2027 blijft het uurtarief gelijk met uitzondering van de jaarlijkse indexatie van tarieven op basis van CBS-index en cao-verhogingen. De geraamde opdrachtwaarde voor 2026 en 2027 komt uit op een totaal van €173.000,- exclusief btw en reiskosten. Bezwaar: Indien belanghebbenden, ondanks bovenstaande motivering, bezwaar wensen aan te tekenen tegen bovengenoemd voornemen, dienen zij binnen een termijn van 20 kalenderdagen na publicatie van deze aankondiging een met reden omkleed bezwaar tegen de voortzetting van deze procedure in te dienen. Hiervoor kunt u gebruik maken van het e-mailadres zoals vermeld in de contactgegevens in TenderNed. Vanaf 01 januari 2026 t/m 31 december 2027 10-14 uur per week.
Interne Kennung1