2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratoriumdiensten
Beschreibung: De GGD wenst één Opdrachtnemer te contracteren die naast het verzorgen van laboratoriumdiagnostiek SG, IZB, RZ en TBC, zoals beschreven in dit Aanbestedingsdocument, de GGD kan ondersteunen in het vervullen van haar regierol en overige diensten. De vaste termijn van de Overeenkomst bedraagt 3 (drie) jaar. De GGD kan de overeenkomst eenzijdig twee (2) x met 24 maanden verlengen. Optioneel is er een overbruggingstermijn van 6 maanden na einde van de overeenkomst. De omvang van de opdracht omvat het op afroep en naar behoefte uitvoeren van laboratoriumdiagnostiek voor de afdelingen Seksuele gezondheid, Infectieziektenbestrijding (IZB), Reizigerszorg (RZ) en Tuberculosebeschrijding (TBC) op materiaal dat wordt afgenomen door de GGD.
Interne Kennung: 260924
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie de aanbestedingsdocumenten Prijs-kwaliteitverhouding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71900000 Labordienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De GGD wenst één Opdrachtnemer te contracteren die naast het verzorgen van laboratoriumdiagnostiek SG, IZB, RZ en TBC, zoals beschreven in dit Aanbestedingsdocument, de GGD kan ondersteunen in het vervullen van haar regierol en overige diensten. De omvang van de opdracht omvat het op afroep en naar behoefte uitvoeren van laboratoriumdiagnostiek voor de afdelingen Seksuele gezondheid, Infectieziektenbestrijding (IZB), Reizigerszorg (RZ) en Tuberculosebeschrijding (TBC) op materiaal dat wordt afgenomen door de GGD.
Interne Kennung: 1
652682-2026 - Competition
Netherlands – Laboratory services – Laboratoriumdiensten
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Laboratoriumdiensten
Internal identifier: 260924
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71900000 Laboratory services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1