652702-2026 - Wettbewerb
Polen – Stoßspannungsbegrenzer – Dostawa ograniczników przepięć do sieci 110 kV, 220 kV i 400 kV – etap III
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ograniczników przepięć do sieci 110 kV, 220 kV i 400 kV – etap III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie Urządzeń wraz z podstawami izolacyjnymi, pierścieniami sterującymi oraz licznikami zadziałań dla obiektów elektroenergetycznych Zamawiającego. Dostawy będą dotyczyły Fabrycznie Nowych Urządzeń przeznaczonych do montażu w sieci przesyłowej PSE S.A. w celu ograniczenia przepięć łączeniowych i atmosferycznych w nowo budowanych oraz modernizowanych lub rozbudowywanych stacjach elektroenergetycznych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 (cztery) Pakiety (Części): Pakiet (Część) 1 - „Dostawa ograniczników przepięć do sieci 110 kV” Pakiet (Część) 2 - „Dostawa ograniczników przepięć do sieci 220 kV” Pakiet (Część) 3 - „Dostawa ograniczników przepięć do sieci 400 kV” Pakiet (Część) 4 - „Dostawa ograniczników przepięć dla zadania SE Rogowiec” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: 2026/WNP-0250
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 376 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 t.j.).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31217000 Stoßspannungsbegrenzer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet (Część) 1 - „Dostawa ograniczników przepięć do sieci 110 kV”
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostarczenie Urządzeń wraz z podstawami izolacyjnymi, pierścieniami sterującymi oraz licznikami zadziałań dla obiektów elektroenergetycznych Zamawiającego. Dostawy będą dotyczyły Fabrycznie Nowych Urządzeń przeznaczonych do montażu w sieci przesyłowej PSE S.A. w celu ograniczenia przepięć łączeniowych i atmosferycznych w nowo budowanych oraz modernizowanych lub rozbudowywanych stacjach elektroenergetycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: 2026/WNP-0250_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje zastosowanie prawa Opcji w rozumieniu w art. 441 ustawy.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet (Część) 2 - „Dostawa ograniczników przepięć do sieci 220 kV”
Interne Kennung: 2026/WNP-0250_2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet (Część) 3 - „Dostawa ograniczników przepięć do sieci 400 kV”.
Interne Kennung: 2026/WNP-0250_3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet (Część) 4 - „Dostawa ograniczników przepięć dla zadania SE Rogowiec”
Interne Kennung: 2026/WNP-0250_4