2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inzet van Overig Baggermaterieel
Beschreibung: Deze aanbestedingsleidraad betreft de Europese openbare aanbesteding voor de uitvoering van werken: de inzet van overig baggermaterieel, niet zijnde sleephopperzuigers, ten behoeve van onderhouds- en overige baggerwerkzaamheden voor de periode 2026-2027 voor North Sea Port Netherlands N.V., hierna te noemen de aanbesteder. Raamovereenkomst voor 2 jaar
Interne Kennung: 202400851
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze aanbesteding heeft de aanbesteder gekozen voor de Europese openbare procedure. Dat wil zeggen dat de beoordeling van de geschiktheid van de inschrijver en de beoordeling van de inschrijving in één ronde plaatsvinden. Bij deze procedure kunnen alle belangstellende ondernemers naar aanleiding van de publicatie van de betreffende opdracht op TenderNed de aanbestedingsleidraad downloaden en een inschrijving doen. Gezien de geografische locatie van het project en het grensoverschrijdende karakter van de aanbesteder, is er gekozen voor een Europese openbare procedure. De aanbesteder streeft ernaar om door middel van optimale openbaarheid marktpartijen maximaal de mogelijkheid te geven tot deelneming door het uitbrengen van een inschrijving en in aanmerking te komen voor de opdracht.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252124 Schwimmbagger- und Pumparbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: P1 Ploegboten
Beschreibung: Perceel 1: de inzet van ploegboten raamovereenkomst voor 2 jaar
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: P2 Kraanschepen
Beschreibung: Perceel 2: de inzet van kraanschepen Raamovereenkomst voor 2 jaar
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: P3 Waterinjectievaartuigen
Beschreibung: Perceel 3: de inzet van waterinjectievaartuigen Raamovereenkomst voor 2 jaar
Interne Kennung: 3