652748-2026 - Ergebnis
Rumänien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – FURNIZARE ALIMENTE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: FURNIZARE ALIMENTE
Beschreibung: Furnizare ALIMENTE conform cerintelor din Caietul de sarcini. A. In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (1) din Legea nr. 98/2016, termenul limita pana la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de maxim 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. B. In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (2) din Legea nr. 98/2016 autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarficare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi dinainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Orice solicitare de clarificare transmisa dupa data mentionata la punctul A., va pune AC in imposibilitatea de a oferi un raspuns in termenul mentionat la punctul B. si drept urmare orice solicitare de clarificare in afara termenelor mentionate se va considera TARDIVA.
Interne Kennung: 4483811_2026_PAAPD1595603
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FRUCTE
Beschreibung: Cantitate min. si max. / acord cadru se regasesc in Anexa la Caietul de sarcini. Cantitatile min. si max./ contract subsecvent se regasesc in Anexa la Caietul de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent se regaseste in Anexa la Caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
Los: LOT-0002
Titel: LEGUME
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: RADACINOASE
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: LEGUME CONGELATE
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: LEGUME MURATE
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: CONSERVE LEGUME
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: COMPOT
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: GEM
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: BRANZA SI CASCAVAL
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: LACTATE FERMENTATE
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Lapte de consum pasteurizat 1L 1,5% grasime
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: SMANTANA
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: UNT
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: CARNE VITA SI PORC
Interne Kennung: 14
Haupteinstufung (cpv): 03142000 Tierische Produkte
Los: LOT-0015
Titel: CARNE PUI
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: OASE
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: CARNATI
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: PRODUSE DIN CARNE TRANSFORMATA
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: SALAM
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: PATEU CARNE SI VEGETAL
Interne Kennung: 20
Haupteinstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0021
Titel: CONSERVE CARNE
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: CONSERVE MANCARE GATA PREPARATA
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: CONSERVE PESTE
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: CROCHETE
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: FAINA, OREZ SI ZAHAR
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: ULEI SI OTET
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: PASTE FAINOASE
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: DULCIURI
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: DULCIURI FARA ZAHAR
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: CONDIMENTE
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Ceai plicuri
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: INDULCITORI
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: KETCHUP SI MUSTAR
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Fulgi de cartofi
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Margarina
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Oua
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: PRODUSE DE PANIFICATIE
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Inghetata vafa - sezon vara
Interne Kennung: 38