652753-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Rozbudowa infrastruktury obliczeniowej na potrzeby wdrażania i rozwoju rozwiązań sztucznej inteligencji
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa infrastruktury obliczeniowej na potrzeby wdrażania i rozwoju rozwiązań sztucznej inteligencji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie przez Wykonawcę dwóch sztuk serwerów wraz z niezbędnym wyposażeniem, komponentami, podzespołami, okablowaniem i dokumentacją techniczną producenta wraz z licencjami na oprogramowanie niezbędne do ich prawidłowego działania, konfiguracji, diagnostyki, monitorowania oraz zdalnego zarządzania wraz z serwisem gwarancyjnym na okres 36 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU), który stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/5/VII/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48820000 Servers
Place of performance
Town: Warszawa
Country subdivision (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Country: Poland