See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. – katalog chemioterapii 2026v47
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. - katalog chemioterapii 2026v47 w 47 zadaniach częściowych do następujących lokalizacji Zamawiającego: - przy ul. Powstania Styczniowego 1, 81-519 Gdynia, - przy ul. Wójta Radtkego 1, 81-348 Gdynia, - przy ul. Dr A. Jagalskiego 10, 84-200 Wejherowo. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ oraz w Projekcie Umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 180106-2026
Interne Kennung: D25M/251/N/21-32rj/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na mocy przesłanki zawartej w art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający określił termin składania ofert krótszy o 5 dni niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione ponieważ prowadzenie całego postępowania wraz ze składaniem ofert odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Zasady skorzystania z prawa opcji opisane zostały szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ (Projekt Umowy).
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Zadanie nr 15