652776-2026 - Ergebnis
Estland – Marketing – Üritusturunduse teenus
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Üritusturunduse teenus
Beschreibung: Riigihanke eesmärgiks on leida üks üritusturundusagentuur, kes toetab Eesti Energia AS-i ja tema tütarettevõtjaid erinevate äri-, kliendi-, partner-, investor-, tööandjabrändi- ning töötajatele suunatud sündmuste korraldamisel Eestis, Lätis, Leedus ja Poolas. Riigihanke tulemusena sõlmitakse raamleping ühe pakkujaga esialgu 36 kuuks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 306987-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342000 Marketing
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0000