2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vernieuwen en upgraden DRIS-displays HLMR
Beschreibung: Met deze aanbestedingsprocedure is de gemeente Haarlemmermeer voornemens één partij te selecteren voor het leveren, installeren en werkend opleveren van 15 nieuwe displays plus de optionele upgrade van 14 displays, alsmede het onderhoud van de displays gedurende 15 jaar Met deze aanbestedingsprocedure is de gemeente Haarlemmermeer voornemens één partij te selecteren voor het leveren, installeren en werkend opleveren van 15 nieuwe displays plus de optionele upgrade van 14 displays, alsmede het onderhoud van de displays gedurende 15 jaar
Interne Kennung: 2026-534
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48813000 Passagierinformationssystem
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1