652781-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Möbel – Plechové pracovné linky pre novú Vojenskú nemocnicu v Prešove
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Plechové pracovné linky pre novú Vojenskú nemocnicu v Prešove
Beschreibung: Predmetom zákazky je zhotovenie diela spočívajúce vo výrobe na mieru, dodaní, doprave, montáži a osadení plechových pracovných liniek z nerezovej a lakovanej ocele v rozsahu kódov A.400 až A.499 pre novú nemocnicu v Prešove. Súčasťou diela je zameranie na mieste, výrobná dokumentácia, integrované drezy a odkvapové plochy, kotvenie, napojenie na stavebné konštrukcie a preukázanie kvalitatívnych parametrov povrchov a zvarov.
Interne Kennung: 000369-078
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39180000 Labormöbel, 39141000 Küchenmöbel