652833-2026 - Ergebnis
Litauen – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – VSFSVVP IS vystymo, palaikymo ir garantinio aptarnavimo paslaugų pirkimas (TP) (NUTRAUKTAS)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VSFSVVP IS vystymo, palaikymo ir garantinio aptarnavimo paslaugų pirkimas (TP) (NUTRAUKTAS)
Beschreibung: Vidaus saugumo fondo bei sienų valdymo ir vizų politikos finansinės paramos priemonės, įtrauktos į integruoto sienų valdymo fondą, elektroninio keitimosi duomenimis sistemos (toliau – VSFSVVP IS) vystymo, palaikymo ir garantinio aptarnavimo paslaugų pirkimas
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0