2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postdiensten
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst van 4 jaar voor Postdiensten voor de Gemeente Voorne aan Zee waarbij de dienstverlening de gemeente ontzorgt d.m.v. het garanderen van de leverbetrouwbaarheid van opdrachtnemer. De hoeveelheid van de dienst is vastgelegd in de aanbestedingsleidraad
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het Voorwerp van aanbesteding betreft het verrichten van postdiensten (distributie en bezorging van brieven en andere (pakket)poststukken met de bestemming binnen- en buitenland). Verkiezingspost is hier ook een onderdeel van.
Interne Kennung: 1