See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT-infrastructuur en kantoorautomatisering
Beschreibung: De scope van deze verlenging betreft de uitbesteding van KA-diensten. Circa €850.000,- exclusief BTW
Interne Kennung: 81792
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beheer van Kantoorautomatiseringsdiensten
Beschreibung: Beheer van Kantoorautomatiseringsdiensten verlenging raamovereenkomst Circa EUR 850.000,-
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 81792
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1