See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odora i obuća za ovlaštene carinske službenike
Beschreibung: Predmet nabave je odora za ovlaštene carinske službenike (majice, hlače, suknje, cipele niske, cipele brodarice, potkape, kape sa šiltom, košulje), u skladu s Pravilnikom o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24) i Propisnicima, Troškovnicima, grupama i pojedinim artiklima unutar grupa te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u Troškovnicima iz Priloga br. 2. ove Dokumentacije (u nastavku: Troškovnik) te iz Priloga br. 6. ove Dokumentacije, u Propisnicima. Prilikom izrade predmeta nabave ponuditelj je obvezan pridržavati se odredaba Pravilnika o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24). Ono što nije definirano spomenutim Pravilnikom izrađuje se prema Propisniku za određeni dio odore/obuće. U slučaju suprotnosti između Pravilnika o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave i Propisnika za određeni dio odore/obuće mjerodavan je Pravilnik o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave.
Interne Kennung: 54-VV-25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18234000 Hosen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Majice
Beschreibung: Predmet nabave je odora za ovlaštene carinske službenike (majice), u skladu s Pravilnikom o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24) i Propisnicima, Troškovnicima, grupama i pojedinim artiklima unutar grupa te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u Troškovnicima iz Priloga br. 2. ove Dokumentacije (u nastavku: Troškovnik) te iz Priloga br. 6. ove Dokumentacije, u Propisnicima broj: - 7 - Majica dugih rukava, - 8 - Polo majica kratkih rukava, - 26 - Oznake. Prilikom izrade predmeta nabave ponuditelj je obvezan pridržavati se odredaba Pravilnika o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24). Ono što nije definirano spomenutim Pravilnikom izrađuje se prema Propisniku za određeni dio odore/obuće. U slučaju suprotnosti između Pravilnika o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave i Propisnika za određeni dio odore/obuće mjerodavan je Pravilnik o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave. Naručitelj stavlja van snage odredbu Pravilnika o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave iz članka 7. stavka 14.: Na leđima je apliciran reflektirajući čičak traka (fina strana) za oznake radnih mjesta. Oznake majica na leđima izrađuju se prema Propisniku broj 7 Majica dugih rukava i broj 8 Polo majica kratkih rukava, iz Priloga Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 54-VV-25-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18235300 Sweatshirts
Los: LOT-0002
Titel: Hlače i suknje
Beschreibung: Predmet nabave je odora za ovlaštene carinske službenike (hlače i suknje), u skladu s Pravilnikom o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24) i Propisnicima, Troškovnicima, grupama i pojedinim artiklima unutar grupa te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u Troškovnicima iz Priloga br. 2. ove Dokumentacije (u nastavku: Troškovnik) te iz Priloga br. 6. ove Dokumentacije, u Propisnicima broj: - 4 - Hlače ljetne, - 5 - Hlače zimske, - 6 - Suknje, - Propisniku za taktičke ženske zimske hlače, - Propisniku za taktičke muške zimske hlače, - Propisniku za taktičke ženske ljetne hlače, - Propisniku za taktičke muške ljetne hlače. Prilikom izrade predmeta nabave ponuditelj je obvezan pridržavati se odredaba Pravilnika o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24). Ono što nije definirano spomenutim Pravilnikom izrađuje se prema Propisniku za određeni dio odore/obuće. U slučaju suprotnosti između Pravilnika o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave i Propisnika za određeni dio odore/obuće mjerodavan je Pravilnik o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave. Naručitelj u: - Propisniku br. 4. Hlače ljetne u točki 3. Materijali, 3.1. Osnovni materijal, stavlja van snage točku 11 Uljeodbojnost koja se ispituje metodom HRN EN ISO 14419, - Propisniku br. 5. Hlače zimske, u točki 3. Materijali, 3.1. Osnovni materijal, stavlja van snage točku 11 Uljeodbojnost koja se ispituje metodom HRN EN ISO 14419/98, - Propisniku br. 6. Suknja, u točki 3. Materijali, 3.1. Osnovni materijal, stavlja van snage točku 12 Uljeodbojnost koja se ispituje metodom HRN EN ISO 14419. Naručitelj nabavlja taktičke hlače za potrebe Sektora za mobilne jedinice prema Pravilniku o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24), Propisniku za taktičke ženske zimske hlače, Propisniku za taktičke muške zimske hlače, Propisniku za taktičke ženske ljetne hlače, Propisniku za taktičke muške ljetne hlače. Za ostale službenike nabavljaju se hlače prema Pravilniku o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24), Propisniku broj 4 - Hlače ljetne i Propisniku broj 5 – Hlače zimske. Napominje se da se stavlja van snage sastav materijala hlača prema Propisniku broj 4 - Hlače ljetne i Propisniku broj 5 – Hlače zimske i prateći parametri poput veza, mase tkanine, prekidne sile, određivanja otpornosti za habanje, postojanosti obojenja na umjetno svjetlo, pranje 40̊C, postojanost obojenja na kiseli/alkalni znoj, spektralne karakteristike obojene površine, određivanje maksimalne sile metodom trake, postojanost obojenja na mokro/suho trljanje, gdje se primjenjuju navedeni parametri iz Propisnika za taktičke ženske zimske hlače, Propisnika za taktičke muške zimske hlače, Propisnika za taktičke ženske ljetne hlače, Propisnika za taktičke muške ljetne hlače.
Interne Kennung: 54-VV-25-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18232000 Röcke
Los: LOT-0003
Titel: Cipele niske
Beschreibung: Predmet nabave je odora za ovlaštene carinske službenike (cipele niske), u skladu s Pravilnikom o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24) i Propisnicima, Troškovnicima, grupama i pojedinim artiklima unutar grupa te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u Troškovnicima iz Priloga br. 2. ove Dokumentacije (u nastavku: Troškovnik) te iz Priloga br. 6. ove Dokumentacije, u Propisniku za cipele niske. Prilikom izrade predmeta nabave ponuditelj je obvezan pridržavati se odredaba Pravilnika o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24). Ono što nije definirano spomenutim Pravilnikom izrađuje se prema Propisniku za određeni dio odore/obuće. U slučaju suprotnosti između Pravilnika o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave i Propisnika za određeni dio odore/obuće mjerodavan je Pravilnik o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave.
Interne Kennung: 54-VV-25-3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk
Los: LOT-0004
Titel: Cipele brodarice
Beschreibung: Predmet nabave je obuća za ovlaštene carinske službenike (cipele brodarice), u skladu s Pravilnikom o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24) i Propisnicima, Troškovnicima, grupama i pojedinim artiklima unutar grupa te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u Troškovnicima iz Priloga br. 2. ove Dokumentacije (u nastavku: Troškovnik) te iz Priloga br. 6. ove Dokumentacije, u Propisniku broj 2P Cipele brodarice. Prilikom izrade predmeta nabave ponuditelj je obvezan pridržavati se odredaba Pravilnika o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24). Ono što nije definirano spomenutim Pravilnikom izrađuje se prema Propisniku za određeni dio odore/obuće. U slučaju suprotnosti između Pravilnika o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave i Propisnika za određeni dio odore/obuće mjerodavan je Pravilnik o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave.
Interne Kennung: 54-VV-25-4
Los: LOT-0005
Titel: Potkape
Beschreibung: Predmet nabave je odora za ovlaštene carinske službenike (potkape), u skladu s Pravilnikom o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24) i Propisnicima, Troškovnicima, grupama i pojedinim artiklima unutar grupa te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u Troškovnicima iz Priloga br. 2. ove Dokumentacije (u nastavku: Troškovnik) te iz Priloga br. 6. ove Dokumentacije, u Propisniku broj 3 Potkapa. Prilikom izrade predmeta nabave ponuditelj je obvezan pridržavati se odredaba Pravilnika o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24). Ono što nije definirano spomenutim Pravilnikom izrađuje se prema Propisniku za određeni dio odore/obuće. U slučaju suprotnosti između Pravilnika o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave i Propisnika za određeni dio odore/obuće mjerodavan je Pravilnik o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave.
Interne Kennung: 54-VV-25-5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18443340 Mützen
Los: LOT-0006
Titel: Kape sa šiltom
Beschreibung: Predmet nabave je odora za ovlaštene carinske službenike (kape sa šiltom), u skladu s Pravilnikom o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24) i Propisnicima, Troškovnicima, grupama i pojedinim artiklima unutar grupa te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u Troškovnicima iz Priloga br. 2. ove Dokumentacije (u nastavku: Troškovnik) te iz Priloga br. 6. ove Dokumentacije, u Propisnicima broj: - 1 - Kapa sa šiltom, - 26 - Oznake. Prilikom izrade predmeta nabave ponuditelj je obvezan pridržavati se odredaba Pravilnika o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24). Ono što nije definirano spomenutim Pravilnikom izrađuje se prema Propisniku za određeni dio odore/obuće. U slučaju suprotnosti između Pravilnika o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave i Propisnika za određeni dio odore/obuće mjerodavan je Pravilnik o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave.
Interne Kennung: 54-VV-25-6
Los: LOT-0007
Titel: Košulje
Beschreibung: Predmet nabave je odora za ovlaštene carinske službenike (košulje), u skladu s Pravilnikom o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24) i Propisnicima, Troškovnicima, grupama i pojedinim artiklima unutar grupa te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u Troškovnicima iz Priloga br. 2. ove Dokumentacije (u nastavku: Troškovnik) te iz Priloga br. 6. ove Dokumentacije, u: - Propisniku za košulje muške dugih rukava, - Propisniku za košulje ženske dugih rukava, - Propisniku za košulje muške kratkih rukava, - Propisniku za košulje ženske kratkih rukava, - Propisniku broj 26 - Oznake. Prilikom izrade predmeta nabave ponuditelj je obvezan pridržavati se odredaba Pravilnika o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24). Ono što nije definirano spomenutim Pravilnikom izrađuje se prema Propisniku za određeni dio odore/obuće. U slučaju suprotnosti između Pravilnika o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave i Propisnika za određeni dio odore/obuće mjerodavan je Pravilnik o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave.
Interne Kennung: 54-VV-25-7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18332000 Hemden