See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Intern Mobiliteitssysteem (IMS) uitbreiding HR Informatiesysteem Vrijwillige transparantie vooraf (Request for Information)
Beschreibung: Het Ministerie van Buitenlandse Zaken is voornemens een opdracht te gunnen aan MyBrand Conclusion B.V. voor de uitbreiding van het HR-informatiesysteem GPS (Global Personnel System) oplossing, gebaseerd op SAP SuccessFactors. De opdracht betreft de verwerving van aanvullende SAP-modules (waaronder SAP SuccessFactors Recruiting, Opportunity Marketplace en Analytics Cloud Planning), de implementatie hiervan en het operationaliseren van deze modules binnen de bestaande tenant. De opdracht wordt gegund via een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging op grond van artikel 2.32, eerste lid, onder b, sub 2° van de Aanbestedingswet 2012, wegens het ontbreken van mededinging om technische redenen. Schatting waarde van alle onderdelen van de opdracht toegekend in deze kennisgeving: - Implementatie: maximaal EUR 550.000,- - Licenties voor de duur van de opdracht (welke alleen door de beoogde opdrachtnemer uitgegeven mogen worden): maximaal EUR 660.000,- - Beheer voor de duur van de opdracht: Tussen de EUR 0,- en maximaal EUR 225.000,- Vrijwillige transparantie vooraf Request for Information - Totale waarde van de opdracht is maximaal EUR 1.435.000,- (waarvan in ieder geval EUR 660.000 licentiekosten voor de beoogde opdrachtnemer).
Interne Kennung: 201865003.001.123
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Intern Mobiliteitssysteem (IMS) uitbreiding HR Informatiesysteem
Beschreibung: De opdracht betreft de uitbreiding van het HR-informatiesysteem van het Ministerie van Buitenlandse Zaken (BZ of Ministerie). Dit systeem is gebouwd op SAP SuccessFactors en ondersteunt momenteel de personeels- en salarisadministratie van overplaatsbare ambtenaren wereldwijd (Global Personnel System, GPS). GPS is reeds voorzien van diverse SAP SuccessFactors-modules, aanvullende maatwerkcomponenten en rekenmodules, en is in 2022 via een Europese aanbesteding verworven. De nu beoogde opdracht heeft als doel het systeem uit te breiden met aanvullende functionaliteit ten behoeve van het ondersteunen van de employee lifecycle van alle overplaatsbare BZ ambtenaren. Het betreft met name de interne sollicitatie- en plaatsingsprocessen, loopbaanontwikkeling en personeelsplanning. Zie voor meer informatie de bijgevoegde document. Schatting waarde van alle onderdelen van de opdracht toegekend in deze kennisgeving: - Implementatie: maximaal EUR 550.000,- - Licenties voor de duur van de opdracht (welke alleen door de beoogde opdrachtnemer uitgegeven mogen worden): maximaal EUR 660.000,- - Beheer voor de duur van de opdracht: Tussen de EUR 0,- en maximaal EUR 225.000,- Vrijwillige transparantie vooraf Request for Information - Totale waarde van de opdracht is maximaal EUR 1.435.000,- (waarvan in ieder geval EUR 660.000 licentiekosten voor de beoogde opdrachtnemer).
Interne Kennung: 1