652875-2026 - Auftragsänderung
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Część 3. Odbiór odpadów komunalnych wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Radków oraz ich transport do instalacji komunalnych w Ścinawce Dolnej nr 86
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Część 3. Odbiór odpadów komunalnych wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Radków oraz ich transport do instalacji komunalnych w Ścinawce Dolnej nr 86
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Radków oraz ich transport do instalacji komunalnych w Ścinawce Dolnej nr 86. 1.1 Zamawiający przewiduje, że w okresie trwania umowy tj. 12 miesięcy od dnia podpisania umowy z terenu Gminy Radków będzie odbieranych nie więcej niż 120,00 Mg odpadów komunalnych z tego: 1) zmieszane odpady komunalne - 84,00 Mg 2) inne odpady nie ulegające biodegradacji - 36,00 Mg Razem 120,00 Mg 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: PRiWT.271.7.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór odpadów komunalnych wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Radków oraz ich transport do instalacji komunalnych w Ścinawce Dolnej nr 86
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Radków oraz ich transport do instalacji komunalnych w Ścinawce Dolnej nr 86. 1.1 Zamawiający przewiduje, że w okresie trwania umowy tj. 12 miesięcy od dnia podpisania umowy z terenu Gminy Radków będzie odbieranych nie więcej niż 120,00 Mg odpadów komunalnych z tego: a) zmieszane odpady komunalne - 84,00 Mg b) inne odpady nie ulegające biodegradacji - 36,00 Mg Razem 120,00 Mg 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: PRiWT.271.7.2025_Część 3