652896-2026 - Ergebnis
Polen – Künstliche Gelenke – Dostawa endoprotez oraz innych implantów (elementów).
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa endoprotez oraz innych implantów (elementów).
Beschreibung: 1. Temat: Dostawa endoprotez oraz innych implantów (elementów). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy będący załącznikiem nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) będący załącznikiem nr 8 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 3. Zamawiający nie wymaga realizacji zamówienia przez zakłady pracy chronionej, spółdzielnie socjalne, czy innych wykonawców objętych dyspozycją przepisu art. 94 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 poz. 793), dalej zwanej ustawą. 4. Zamawiający, nie wymaga zatrudnienia osób na podstawie stosunku pracy w trakcie realizacji zamówienia. 5. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 6. Zamawiający przed wszczęciem postępowania nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 7. Zamawiający, w granicach określonych przepisem art. 462 i nast. ustawy, dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia – w każdej części zamówienia – przez Wykonawcę z wykorzystaniem podwykonawców. 8. Zgłoszenie o którym mowa w pkt 5.1.12 (Warunki udzielenia zamówienia; Warunki zgłoszenia: Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane) - dotyczy rejestracji podmiotu na portalu na którym prowadzone jest postępowanie. 9. Zamawiający nie stawia warunków udziału w postępowaniu, w zakresie określonym w art. 57 pkt 2 ustawy Pzp. 10. Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). 11. W prowadzonym postępowaniu zastosowano kryterium ceny jako jedyne kryterium oceny ofert. Uzasadnienie zastosowania kryterium cena 100% - wymagania jakościowe (odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia), o których mowa w art. 246 ust. 2 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający szczegółowo opisał we wzorze umowy oraz załączniku do niego. Kryterium (100% cena) zastosowano z uwagi na określenie w przedmiocie zamówienia standardów jakościowych odnoszących się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia. Wykonawcy posiadając jednoznaczne wytyczne, zawarte w opisie przedmiotu zamówienia mogą jedynie konkurować ceną. Zamówienie polega na realizacji dostaw wg jednoznacznych parametrów jakościowych opisanych w specyfikacji zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 512551-2026
Interne Kennung: A.I.26.1.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141750 Künstliche Gelenke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate, 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Część (pakiet) 5: Endoproteza anatomiczna stawu rzepkowo-udowego
Beschreibung: Część (pakiet) 5: Endoproteza anatomiczna stawu rzepkowo-udowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy będący załącznikiem nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) będący załącznikiem nr 8 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.8.2026 część 5
Los: LOT-0007
Titel: Część (pakiet) 7: Implanty do wypełniania ubytków chrząstki oraz membrana do odbudowy ubytków skóry
Beschreibung: Część (pakiet) 7: Implanty do wypełniania ubytków chrząstki oraz membrana do odbudowy ubytków skóry (zadania zgodnie z OPZ). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy będący załącznikiem nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) będący załącznikiem nr 8 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.8.2026 część 7
Los: LOT-0009
Titel: Część (pakiet) 8: Nośnik antybiotyków
Beschreibung: Część (pakiet) 8: Nośnik antybiotyków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy będący załącznikiem nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) będący załącznikiem nr 8 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: A.I.26.1.8.2026 część 8