652900-2026 - Ergebnis
Polen – Organisation von Messen und Ausstellungen – „USŁUGA KOMPLEKSOWEJ ZABUDOWY I WYPOSAŻENIA STOISKA PRZEZNACZONEGO DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Z REGIONU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO NA TARGACH PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO SIAL 2026 W DNIACH 17-21.10.2026 ROKU W PARYŻU”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „USŁUGA KOMPLEKSOWEJ ZABUDOWY I WYPOSAŻENIA STOISKA PRZEZNACZONEGO DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Z REGIONU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO NA TARGACH PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO SIAL 2026 W DNIACH 17-21.10.2026 ROKU W PARYŻU”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zaprojektowania, wykonania, montażu, demontażu oraz obsługa kompleksowej zabudowy stoiska na targach przemysłu spożywczego SIAL 2026 w dniach 17-21 października 2026 roku w Paryżu (Francja) realizowanej w ramach Projektu „Świętokrzyskie dla biznesu”. 2. Zamawiający planuje organizację stoiska wystawienniczego promującego świętokrzyskie przedsiębiorstwa z branży spożywczo-przetwórczej na targach przemysłu spożywczego SIAL 2026 w dniach 17-21 października 2026 roku w Paryżu (Francja) w centrum targowym: Parc des Expositions de ParisNord Villepinte, (adres: 82 Avenue des Nations, 93420 Villepinte). 3. Zamawiający zarezerwował powierzchnię wystawienniczą o pow. 87,5 m2 (rzut stoiska stanowi Załącznik nr 1a do SWZ, lokalizacja stoiska: hala nr 2 nr. M106), która będzie użytkowana przez przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego oraz zostanie udostępniona dziesięciu świętokrzyskim przedsiębiorcom (podwystawcom). W/w powierzchnię wystawienniczą stoiska zarezerwował i zakupił z wyprzedzeniem Zamawiający, Wykonawca nie będzie uwzględniał przedmiotowego kosztu w swojej ofercie. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ oraz Załącznik nr 1a do SWZ - rzut stoiska.
Vorherige Bekanntmachung: 421899-2026
Interne Kennung: OK-III.272.1.62.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zaprojektowania, wykonania, montażu, demontażu oraz obsługa kompleksowej zabudowy stoiska na targach przemysłu spożywczego SIAL 2026 w dniach 17-21 października 2026 roku w Paryżu (Francja) realizowanej w ramach Projektu „Świętokrzyskie dla biznesu”.