2. Verfahren
Verfahren
Titel: ÚP ČR – DC – poskytování ekologických úklidových služeb II.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění ekologických úklidových služeb na adrese U Plovárny 1190/14, Děčín. Předmět plnění je rozdělen na paušální služby, které bude zadavatel hradit dodavateli měsíčně a dále na další služby, které bude zadavatel hradit dodavateli dle jejich skutečné spotřeby. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace. Rozsah požadovaných služeb je vymezen zejména v závazném vzoru smlouvy, který tvoří přílohu A zadávací dokumentace. Hygienické prostředky (toaletní papír, mýdlo na ruce a skládané Z-Z papírové ručníky) si bude zadavatel pořizovat sám, předmětem plnění bude pouze jejich rozmístění na sociální zařízení.
Interne Kennung: 512/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 512/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001