652907-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Inhuurbrokerdienstverlening
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuurbrokerdienstverlening
Beschreibung: Europese aanbesteding voor brokerdienstverlening ten behoeve van de inhuur van externe professionals binnen Edu‑V. De dienstverlening omvat onder meer administratieve afhandeling, contractering, werving en selectie, urenverwerking, facturatie en compliance-activiteiten met betrekking tot externe inhuur. Zie leidraad
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung, 79630000 Dienstleistungen im Personalwesen, außer Stellenvermittlung und Ausleih von Arbeitnehmern
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie leidraad Zie leidraad
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd van de raamovereenkomst is twee jaren en de ingangsdatum is 1 december 2026. Na het einde van de initiële periode kan de overeenkomst driemaal verlengd worden met één jaar, tot uiterlijk 30 november 2031. De maximale looptijd van de overeenkomst is daarmee vijf jaar. Deze looptijd sluit aan bij de periode waarover Edu-V financiering ontvangt vanuit het Nationaal Groeifonds, te weten tot en met 2031. Om de continuïteit, rechtmatigheid en kwaliteit van de brokerdienstverlening gedurende deze volledige periode te waarborgen, is het van belang dat dezelfde opdrachtnemer gedurende de gehele looptijd wordt ingezet. Een wisseling van broker kort voor het einde van deze periode zou leiden tot verlies van opgebouwde kennis over de organisatie en processen van Edu-V, en tot een nieuwe aanbestedingsprocedure voor een relatief korte resterende periode.