See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa analizatorów/aparatów wraz z zakupem materiałów zużywalnych, dostawę odczynników laboratoryjnych do badań krwi, dostawę odczynników chemicznych oraz pasków odczynnikowych i inne
Beschreibung: 2.1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa analizatorów/aparatów wraz z zakupem materiałów zużywalnych, dostawa odczynników laboratoryjnych do badań krwi, dostawa odczynników chemicznych oraz pasków odczynnikowych i inne, określona w załączniku nr 2a oraz 2b (w zakresie części nr 1–5, 18, 23–26, 33, 40, 41) do niniejszej Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SIWZ”. 2.2. Przedmiot zamówienia obejmuje 41 niepodzielnych części. Oferta winna być pełna (obejmować wszystkie pozycje wymienione w ramach danej części) i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w formularzach cenowych (załącznik nr 2a), formularzu właściwości techniczno-użytkowych (załącznik nr 2b w zakresie części nr 1–5, 18, 23–26, 33, 40, 41), jak i wymagania zawarte w punkcie 3 niniejszej specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
Interne Kennung: NLZ.2020.271.40
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr: 1 Dzierżawa analizatora do oznaczania białek specyficznych wraz z zakupem materiałów zużywalnych
Beschreibung: Część nr: 1 Dzierżawa analizatora do oznaczania białek specyficznych wraz z zakupem materiałów zużywalnych
Interne Kennung: Część nr: 1