652984-2026 - Wettbewerb
Estland – Arzneimittel – Ravim B01AB05 Enoksapariin
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ravim B01AB05 Enoksapariin
Beschreibung: Hanke eesmärk on sõlmida raamleping ravimi B01AB05 Enoksapariin ostmiseks Lisas 1 toodud kirjelduse alusel. Käesolev hange on jaotatud 5-ks osaks. Pakkumuse võib esitada kas ühele või mitmele osale. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315764-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Naatriumenoksapariin 20mg/0,2ml
Beschreibung: B01AB05 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315764-0001
Los: LOT-0002
Titel: Naatriumenoksapariin 40mg/0,4ml
Interne Kennung: 315764-0002
Los: LOT-0003
Titel: Naatriumenoksapariin 60mg/0,6ml
Interne Kennung: 315764-0003
Los: LOT-0004
Titel: Naatriumenoksapariin 80mg/0,8ml
Interne Kennung: 315764-0004
Los: LOT-0005
Titel: Naatriumenoksapariin 100mg/1,0ml
Interne Kennung: 315764-0005