2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY MIĘSA CZERWONEGO I WYROBÓW Z MIĘSA CZERWONEGO W PODZIALE NA CZĘŚCI:
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są:SUKCESYWNE DOSTAWY MIĘSA CZERWONEGO I WYROBÓW Z MIĘSA CZERWONEGO W PODZIALE NA CZĘŚCI: Część I: SUKCESYWNE DOSTAWY MIĘSA CZERWONEGO Część II: SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW Z MIĘSA CZERWONEGO Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3a-b do SWZ oraz w Kalkulacji ceny ofertowej, stanowiącej zał. do Formularza oferty (Załącznik nr 1 do SWZ), odpowiednich dla danej części.
Interne Kennung: 138/KPW/ŻYWN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111100 Rindfleisch, 15131130 Würste
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Część I: SUKCESYWNE DOSTAWY MIĘSA CZERWONEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy mięsa czerwonego. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3a do SWZ oraz w Kalkulacji ceny ofertowej, stanowiącej zał. do Formularza oferty (Załącznik nr 1 do SWZ), odpowiednich dla danej części.
Interne Kennung: 138/KPW/ŻYWN/2025-cz.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia dostaw produktów żywnościowych z zastosowaniem prawa opcji, o którym mowa w art.441 ustawy Pzp. Prawem opcji jest możliwość uzupełniającego zwiększenia dostaw produktów żywnościowych objętych zamówieniem, na warunkach zawartej umowy, do wielkości maksymalnych, wskazanych w kol. nr 9 tabeli z § 2 ust. 3 umowy (zgodnej z Kalkulacją ceny ofertowej stanowiącą załącznik do Formularza oferty, odpowiednią dla danej części). Zamawiający uzależnia możliwość skorzystania z prawa opcji tj. od zwiększenia potrzeb Zamawiającego lub podległych gospodarczo Zamawiającemu jednostek wojskowych, a w związku z tym od otrzymania/ wydzielenia dodatkowych środków finansowych na opisany w załączniku nr 1 do umowy (zgodny z odpowiednim dla danej części zał. nr 3 do SWZ) przedmiot zamówienia. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji zawartej umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji bądź skorzystania częściowego, wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Uruchomienie prawa opcji (każdorazowo) nastąpi po wyczerpaniu ilości produktów żywnościowych w zamówieniu podstawowym, poprzez złożenie pisemnego zamówienia, na zasadach przewidzianych w umowie.
Los: LOT-0007
Titel: Część II: SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW Z MIĘSA CZERWONEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy wyrobów z mięsa czerwonego. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3b do SWZ oraz w Kalkulacji ceny ofertowej, stanowiącej zał. do Formularza oferty (Załącznik nr 1 do SWZ), odpowiednich dla danej części.
Interne Kennung: 138/KPW/ŻYWN/2025-cz.2
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15114000 Innereien