2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi związane z kompleksowym utrzymaniem rzek, cieków i kanałów na terenie Zarządu Zlewni w Sokołowie Podlaskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja prac związanych z kompleksowym utrzymaniem rzek, cieków i kanałów na terenie Zarządu Zlewni w Sokołowie Podlaskim. Zamówienie podzielone jest na części. Celem przeprowadzenia postępowania jest zawarcie umowy ramowej pomiędzy Zamawiającym a maksymalnie 10 (dziesięcioma) Wykonawcami, na każdą część zamówienia, w celu ustalenia warunków zamówień jakie mogą zostać udzielone w okresie do 48 miesięcy od podpisania umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres prac związanych z realizacją zamówienia przedstawiony został w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Prac w zakresie wykonania prac utrzymaniowych dla zadania (Załącznik nr 8), Opisie Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 9) i Wykazach prac (Załączniki nr 7.1 – 7.2), stanowiących załączniki do SWZ.
Interne Kennung: L.ROZ.2710.97.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1. Utrzymanie rzek, cieków i kanałów na terenie działania NW w Łosicach, NW w Siedlcach, NW w Sokołowie Podlaskim i NW w Węgrowie
Beschreibung: Prace utrzymaniowe prowadzone będą na następujących ciekach: rz. Ciek spod Narojk, rz. Ciek Zanioski, rz. Czapelka, rz. Kałuża, rz. Kołodziejka, rz. Litewnik, rz. Myśla, rz. Silna, rz. Szysia, rz. Toczna, rz. Turna, rz. Ciek A, rz. Ciek B, rz. Dopływ w Kotuniu, rz. Helenka, rz. Kanał Mordy, rz. Kanał Tarkowski, rz. Kostrzyń, rz. Liwiec, rz. Mucha, rz. Muchawka, rz. Myrcha, rz. Skórczyk, rz. Sosenka, rz. Stara Rzeka, rz. Stary Kostrzyń, rz. Śliza, rz. Śmierdziucha, rz. Świdnica, rz. Witka, rz. Witkówka, rz. Witówka I, rz. Witówka II, rz. Zbuczynka, rz. Zdroje, rz. Żeliszewka, rz. Buczynka, rz. Cetynia, rz. Ciek B, rz. Ciek C, ciek Kociołek, rz. Kosówka, rz. Ada, rz. Borówka, rz.Czerwonka II, rz. Czerwonka, rz. Kobylanka, rz. Lubiesza, rz. Miedzanka, rz. Osownica, rz. Struga. Zakres robót na zadaniu obejmuje głównie: • mechaniczne wykoszenie porostów ze skarp; • ręczne wykoszenie porostów gęstych twardych ze skarp wraz z wygrabieniem; • mechaniczne wykoszenie porostów gęstych twardych z dna; • ręczne wykoszenie porostów gęstych twardych z dna wraz z wygrabieniem; • usuwanie (hakowanie) roślin korzeniących się; • mechaniczne rozdrobnienie wygrabionych porostów na skarpę rzeki; • ręczne ścinanie średniej gęstości krzaków i podszycia z rozdrobnieniem przy użyciu rębaka; • mechaniczne usuwanie namułu warstwą wraz z rozplantowaniem urobku. Ponadto w ramach realizacji zadania Wykonawca odpowiedzialny jest za zapewnienie: • nadzoru przyrodniczego nad realizacją zadania przez osobę legitymującą się odpowiednim wy-kształceniem i doświadczeniem w nadzorowaniu prac, na zasadach określonych w rozdziale XII STWiOR. Prace przewidziane do realizacji zostały wskazane w wykazach prac dla poszczególnych części zamówienia. Wskazane ilości w ww. załącznikach mają charakter wielkości orientacyjnych. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania pełnego zakresu ilościowego umowy ramowej, tj. do nieudzielania zamówień cząstkowych w tych wielkościach lub przekroczenia tych ilości w przypadku niewykorzystania kwoty przeznaczonej na realizację umów ramowych, a Wykonawcom nie służy prawo do jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Celem przeprowadzenia postępowania jest zawarcie umowy ramowej pomiędzy Zamawiającym a maksymalnie 10 (dziesięcioma) Wykonawcami, w celu ustalenia warunków zamówień jakie mogą zostać udzielone w okresie do 48 miesięcy od podpisania umowy.
Interne Kennung: Część 1.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2. Utrzymanie rzek, cieków i kanałów na terenie działania NW w Ciechanowcu, NW w Ostrowi Mazowieckiej, NW w Siemiatyczach i NW w Wysokiem Mazowieckiem.
Beschreibung: Prace utrzymaniowe prowadzone będą na następujących ciekach: rz. Bronka, rz. Ciek spod Dziadkowic, rz. Ciek spod Grabowca, rz. Ciek spod Klukowa, rz. Ciek spod Knoryd, rz. Ciek spod Stadnik, rz. Czarna, ciek Dopływ z Klukowa, kanał Doprowadzalnik A0, kanał Doprowadzalnik AM, kanał Doprowadzalnik C, kanał Doprowadzalnik C-1, kanał Doprowadzalnik D, kanał Doprowadzalnik E, kanał Doprowadzalnik EG, kanał Doprowadzalnik G, rz. Kukawka, rz. Leśna, rz. Mień, rz. Nurzec, rz. Nurczyk, rz. Pełchówka, rz. Płonka, rz. Sielczanka, rz. Siennica, rz. Tłoczewka, rz. Trościanka, ciek Dopływ spod Rostek-Daćbogów, rz. Bojewka, rz. Dopływ z Klukowa, rz. Dzięciołek, rz. Grzybówka, rz. Kanał Kolejowy, rz. Kanał Niemiry-Uścianek, rz. Kanał Nieskórz-Kalinowo, rz.Nowa Treblinka, rz. Stara Treblinka, rz. Struga, rz. Treblinka, rz. Tuchełka, rz. Ugoszcz, rz. Wilżanka, rz. Ciek C, rz. Rów A, rz. Mahomet, rz. Sarenka, rz. Ciek Chwiszczej, rz. Leśna Prawa, rz. Policzna, rz. Sipurka, rz. Pulwa, rz. Czyżówka, rz. Kamionka, rz. Krzywula, rz. Kanał Ciek A, rz. Brok, ciek Strużynka, rz. Wągroda, rz. Zuzełka, rz. Siennica, rz. Pukawka, rz. Kanał Szumowo-Łętownica, rz. Ciek Pułazie-Gąsiorowo, rz. Brok Mały. Zakres robót na zadaniu obejmuje głównie: • mechaniczne wykoszenie porostów ze skarp; • ręczne wykoszenie porostów gęstych twardych ze skarp wraz z wygrabieniem; • mechaniczne wykoszenie porostów gęstych twardych z dna; • ręczne wykoszenie porostów gęstych twardych z dna wraz z wygrabieniem; • usuwanie (hakowanie) roślin korzeniących się; • mechaniczne rozdrobnienie wygrabionych porostów na skarpę rzeki; • ręczne ścinanie średniej gęstości krzaków i podszycia z rozdrobnieniem przy użyciu rębaka; • mechaniczne usuwanie namułu warstwą wraz z rozplantowaniem urobku; • usunięcie złomów oraz drzew ściętych przez bobry. Ponadto w ramach realizacji zadania Wykonawca odpowiedzialny jest za zapewnienie: • nadzoru przyrodniczego nad realizacją zadania przez osobę legitymującą się odpowiednim wy-kształceniem i doświadczeniem w nadzorowaniu prac, na zasadach określonych w rozdziale XII STWiOR. Prace przewidziane do realizacji zostały wskazane w wykazach prac dla poszczególnych części zamówienia. Wskazane ilości w ww. załącznikach mają charakter wielkości orientacyjnych. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania pełnego zakresu ilościowego umowy ramowej, tj. do nieudzielania zamówień cząstkowych w tych wielkościach lub przekroczenia tych ilości w przypadku niewykorzystania kwoty przeznaczonej na realizację umów ramowych, a Wykonawcom nie służy prawo do jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Celem przeprowadzenia postępowania jest zawarcie umowy ramowej pomiędzy Zamawiającym a maksymalnie 10 (dziesięcioma) Wykonawcami, w celu ustalenia warunków zamówień jakie mogą zostać udzielone w okresie do 48 miesięcy od podpisania umowy.
Interne Kennung: Część 2.