2. Verfahren
Verfahren
Titel: Communicatie Arbeidsmarktregio Zuid-Limburg
Beschreibung: De arbeidsmarktregio Zuid-Limburg wil per januari 2025 een professionele doorstart maken met haar strategische-, tactische en operationele communicatie. De beschikbare middelen wil ze duurzamer en resultaatgerichter inzetten. Het partnerschap met de samenwerkende partijen dient versterkt te worden en vooral de eindklant dient klantgericht helder geïnformeerd te worden. Indicatief 200.000 euro per jaar
Interne Kennung: 66100 / I&A 7611
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: communicatie werkzaamheden
Beschreibung: Zie selectie- en gunningsleidraad Indicatief 200.000 euro per jaar
Interne Kennung: 1