2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nationale publieksgerichte biocampagne met steun van Europa
Beschreibung: VLAM wenst met een nieuwe nationale promotiecampagne de voordelen van biologische voeding bij het brede publiek te promoten. De kern is het vergroten van de bekendheid van het Europese biolabel en het informeren van consumenten over de garanties en kwaliteitsnormen die hieraan verbonden zijn. Het doel van de opdracht is het uitwerken van een creatief concept op basis van de strategische analyse in dit bestek en welke inzetbaar is over diverse kanalen en formaten, inclusief de productie van alle benodigde campagnematerialen.
Interne Kennung: VLAM/2025/06
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VLAM/2025/06 - 1
Interne Kennung: 1
653029-2025 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: VLAM/2025/06
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VLAM/2025/06 - 1
Interne identificatiecode: 1