2. Verfahren
Verfahren
Titel: Offentliga toaletter
Beschreibung: Hyra av två stycken offentliga toaletter enligt kravställning. Toaletterna ska driftas och underhållas av leverantören. Städning och påfyllning av förbrukningsmaterial ingår även i avtalet. Betalningslösning (elektronisk) ingår. Frakt av toaletter ingår. Option om fler toaletter finns. Mark och grundläggningsarbete ingår ej.
Interne Kennung: Tos6147/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44200000 Bauerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30144000 Rechenmaschinen und ähnliche Maschinen, 30144400 Automatische Zugangskontrolle, 45215500 Öffentliche Toiletten
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Title: Offentliga toaletter
Internal identifier: Tos6147/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44200000 Structural products
Additional classification (cpv): 30144000 Calculation-type machines, 30144400 Automatic fare collection, 45215500 Public conveniences
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: Tos6147/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44200000 Konstruktionsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 30144000 Maskiner med räkneverk, 30144400 Automatisk avgiftsbetalning, 45215500 Offentliga toaletter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000